Нова стажантска програма Python Internship Adastra

11-01-2022

АДАСТРА предлага нова стажантска програма Python Internship Adastra. Стажантската програма е разработена с продължителност, съобразена с изискванията на Университетите и в съответствие с нуждите на бизнеса да доразвие умения и познания у младите специалисти.

• За кого е подходяща?

За студенти 3ти или 4ти курс бакалаври или магистъри в компютърните специалности. Програмата е за градовете София, Пловдив и Варна, които проявяват интерес към работа с Python програмиране

• Насоченост на програмата

Студентите ще преминат обучения и практически задачи за:

• Python програмиране
  • Работа със Scala
  • Обучение за Spark програмиране
  • Cloud курсове (AWS или Azure)
  • Практически задачи за всяка една от областите

За всяка от областите стажантите ще са водени от ментор и от обучители, които ще ги подпомагат по време на програмата.

• Срокове и продължителност

Студентите могат да кандидатстват до края на февруари, като стажантите ще стартират на 2 или 3 групи през месеците януари - февруари

Програмата е с 6 седмична продължителност

• Възможност за работа и заплащане

Стажантската програма е 8 часова и е платена и след успешното й приключване, стажантите могат да преминат на трудов договор и да продължат работа като Junior Consultants/ developers.

• Какво се търси в кандидатите

Добро владеене на английски език;

Базови умения за Python програмиране или някои от езиците за обектно програмиране (Java, C++, C#, PHP,.NET, Ruby, Perl или други);

Отлични умения за комуникация;

Аналитично мислене и желание за учене на нови технологии;

Дългосрочен интерес към развитие в Python програмирането

За подробности: